ENDURO D' ACQUI - VTT The participants


Féminines

5 engagés - 10 places disponibles
Last name
Marilyn BISSON
Chloé GALLEAN
Margot MOSCHETTI
Mary WRAGG-MONCORGÉ
Severine CIGANA

None (copy)

13 engagés - 2 places disponibles
Last name
Jean Baptiste THOURET
Pietro MATTIO
Alexis ICARDO
Byron BISSERIER
Tom MARTIN ROCHE
Luc BASSO FRETEL
Corentin GIORDANO
Bastien POYARD
Robin DAVID
Nicolas CONSTANT
Arnaud Van Gorp
Enzo RAIA
Andy FAGEOL

None (copy) (copy)

11 engagés - 9 places disponibles
Last name
Nicola BIMA
Romain LOMBART
Alex BARALE
Lorenzo MATTIO
Silvano BRUGIAFREDDO
Arthur BOURDIS
Pierre DUJARDIN
Baptiste VENIER
Thomas LAPRAYE
Alexandre Giordanengo
Joé HATIER

None (copy) (copy) (copy)

27 engagés - 13 places disponibles
Last name
Quentin RICHARD
Vincent VALLINO
Valentin ESCRIOU
Pierre-Etienne MALATRASI
Kevin BRU
Antoine MACAGNO
Thomas CHAZOTTES
Andrea MARGARIA
Dominique PETADA DOMINGUES
Julien REGNIER
Florent MAIFFREDI
Clement FAUVELET
Jeremy PLACIDE
Loic PIAZZON
Kevin MARRY
Renaud SMANIOTTO
Dimitri TORDO
David GOSSARD
Alex LENS
Alexandre CURE
Nicolas TYCHKEVITCH
Maxime Fix
Benjamin FOUQUET
Remy GENA
Florent SPADARO
Noa SERET
Mathys LEFEVRE

None (copy) (copy) (copy) (copy)

21 engagés - 19 places disponibles
Last name
Jeremy AGOSTINI
Gustav LARSSON
Franco ALBERTO
Jonathan BARON
Pierre LALLART
Ronan MARON
Mathieu LORNAC
Guillaume BETTOLI
Julian PEREZ
Julien Talon
Jean-Bastien ARNALDI
Johan VIEGAS
Julien CHAUDET
Joris PANNETIER
Bastien REGNIER
Romain QUILLARD
Laurent SOLLIET
Grégory FAVROLLE
Ignacio DUO DE LA VEGA
Anthony PENA
Julien CHARDON

None (copy) (copy) (copy) (copy) (copy)

13 engagés - 17 places disponibles
Last name
Grégory ZINS
François COTTALORDA
Jérome BUFFAT
Laurent FEA
Pascal WAULTIER
Eric ALEXANDRE
Andy PUJALTE
Alexandre HALTER
Alexandre BRICOUT
Rémy STRABACH
Stéphane CALSAMIGLIA
Mohamed SAHARAOUI
Christophe SERVAT

None (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy)

10 engagés - 20 places disponibles
Last name
Eric MOULIN
Christophe RIBA
Marco ORLANDO
Jean Pierre BRUNI
Jean Luc FRIGIERE
Tore Funderud
Theo BERTARINI
Brice LACROIX
Frank FORESTIER
Richard MAURIN

None (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy)

35 engagés - 25 places disponibles
Last name
Alexandre MAUNY
Kieran PAGE
Loann VINCENT
Francois DOLA
Nadine SAPIN
Nicolas VOUILLOZ
Jerome SABATINO
Jean Marc BALDI
Giordanengo PASCAL
Gael GOURMELEN
Vincent GASTALDO
Patrick LACOMARE
Nicolas MATHEVET
Julien RATEL
Jonathan BERTETTO
Rémy QUILLEVERE
Guillaume MERLINGE
Ludovic BECQUART
Jean-François CHARLES
Eric MOUTON
Alexandre ARMANDO
Remi CARLOTTI
Melvin PONS
Timaï Conseille
Johann HENRI
Olivier PETRINI
Guillaume GIANSILY
Eric Greiner
Patrick BEGHELLI
David CHIARAVIGLIO
Diego GIORDANENGO
Christophe GRAILLE
Vincent COUPEZ
Christophe RECANSONE
Yann Castille

Share